| cristinanic5892 a întrebat:

Am plasat o comanda pe Shein, mai exact acum trei săptămâni jumate! Mi a ajuns prima parte! Oare o să mi mai ajungă și cealaltă?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, va ajunge dar dureaza un pic, probabil ca nu mai erau pe stoc si au trebuit sa confectioenze si sa aprovizioneze de la fabrica sau de la alt depozit.
Rabdare, ca va ajunge curand.

PS NU am inteles de ce ti-ai facut un cont nou pe forum, cand puteai sa ne intrebi de pe celalat cont...

| Highsnake a răspuns:

Da, probabul si specifica in aplicatie ca urmeaza sa ti ajunga si restul comenzii