| anonim_4396 a întrebat:

Am primit mesaj de la Emag " Am preluat comanda ta in valoare de 422, 48 lei si o livram in 05.01, incepand cu 15:00, la easybox-ul selectat. Te anuntam cand ajunge.". Dar eu nu am comandat nimic. Se poate sa fi greșit cineva numărul de telefon? Sau mi-a spart cineva contul online de la Emag? Ce credeți?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Posibil sa fi greșit numarul. Daca folosea contul tau atunci primeai si un mail

| anonimg a răspuns:

Aici poți să intri în contul tău de eMag de pe telefon: https://auth.emag.ro/user/login
De asemenea eMag are și un număr de telefon: 0722250000

| NLS a răspuns:

Ai verificat in cont, la sectiunea Comenzile mele?
Apare ceva acolo?

| StefanDrg a răspuns (pentru NLS):

Inca nu. Maine verific cand am acces la PC. Ca am contul pe pc. Pe telefon nu am

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru StefanDrg):

Instalezi frumos aplicatia eMag si il ai si pe telefon...

| StefanDrg a răspuns (pentru NLS):

Acum am verificat contul si totul este în regula. Nicio comanda in ultimile 3 luni. Ce credeți au greșit numărul?

| mihai69 a răspuns (pentru StefanDrg):

Da.

| StefanDrg a răspuns:

Am rezolvat. A greșit curierul numărul. Va mulțumesc tuturor pentru răspunsuri

| xXVranceaXx a răspuns:

Dacă ai fi trimis o comandă pe eMAG, ar fi trebuit să primești și e-mail și mesaj
Probabil să nu fie comanda ta și să fie doar o greșeală a numărului de telefon
Dar unele comenzi ajung mai târziu și se întâmplă să primești mesaje mai devreme înainte să ajungă comanda ta la easybox (dacă trăiești într-o zonă apropiată cu un easybox, poți să alegi opțiunea de livrare la easybox)

| StefanDrg a răspuns (pentru xXVranceaXx):

Ultima comanda a mea de la eMAG a fost anul trecut in vara. De atunci nu mi-am mai comandat nimic online