| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat acum 2 zile 05.01. 2016 o comanda online pentru un telefon de pe www.orange.ro, care cand am dat comanda scria ca o sa ajunga astazi... De cand am dat comanda si pana astazi nu am primit nici o informatie, decat cea ca a fost inregistrata comanda... Ce pot face, fara sa sun? Dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Detalii despre aceasta situatie poti afla daca ii suni pe colegii mei la numarul de telefon 202 sau 0374 442 202.

O zi buna,
Orange Helper

| numesiprenume0 a răspuns (pentru OrangeHelper):

Online nu se poate? De ce nu imi mai apare fereastra pentru chat?

1 răspuns: