| tightropheee a întrebat:

Buna, in data de 15 iul am dat comanda de pe shein, iar din data de 26 imi apare ca comanda mea e in dispatch si scrie ca delivery date shifted due to time constraint, a mai patit cineva asa? imi va mai ajunge comanda? si daca da, in aproximativ cat timp?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Comenzile d epe Shein ajung in 2-4 saptamani, dupa ce plata ta ajunge in contul lor bancar, depinzadn si cat de aglomerati sunt.
Vor fii numeroase mesaje de tranzit pe unde trece, dar nu poate ajunge la destinatie mai devreme de 2 saptamani, fiindca este folosit cel mai ieftin mijloc de transport postal din China, catre Romania.
Rabdare, ca va sosii oricand intre 30 iulie si 15 august.