| reptila_8205 a întrebat:

Am si eu o intrebare cine poate sa ma ajute.Ce cadou de craciun sa ii iau iubitei mele de craciu.are 16 ani.rog seriozitate

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un ursulet de plus dragut sau ceva care sa simbolizeze prietenia voastra de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/medalion-only-you-7752692

| LaChatte a răspuns:

Descrie-mi-o! spune ce fel de persoana e, ce-i place ei... da-mi macar un singur cuvant care o descrie happy happy happy happy happy happy

| Lolităăăă a răspuns:

Buna!
O brata de argint cu 45 lei si o felicitare de Craciun cu textul:
Sufletul tău să vibreze în armonie și pace, iubirea să te primească în brațele-i pline de căldură și duioșie, iar norocul să te urmeze oriunde ai merge.Ingerul tau sa te pazeasca si in acest an de cea mai minunata sarbatoare:Craciunul!
Craciun fericit!
Succes!
Sper ca ti-am fost de ajutor!
O zii buna!

| carla2010 a răspuns:

16 ani, liceu, teme... Ce zici de un scaun ergonomic, ca sa nu aiba probleme cu spatele? Asa nu se vor mai lua nici parintii de ea ca sta prea mult pe scaun la calculator :)) Eu am unul pe rosu, din asta: http://www.expert-scaune.ro/scaun-birou-off-600-rosu/ Magazinul este de incredere, l-am testat. Mi-a placut ca mi-a livrat scaunul in max. 3 zile

| reptila_8205 explică (pentru carla2010):

laughing))))))))))))))))))) da si dupa cum o dezlipesc de scaun sau de monitorul de la calculator laughing)))

| mirelamt a răspuns:

O cana amuzanta, uitate pe www.swiss-corner.ro, am vazut modele dragute acolo.