| Hurdea_Darius_2000 a întrebat:

As avea in plan sa comand un bas si niste accesorii de pe Thomann. Daca aleg ramburs la livrare trebuie sa platesc in euro pentru ca pe site arata ca preturile in ron sunt afisate orientativ si ca adevaratele sume sunt in euro?

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Salut Darius,
După ce le-ai comandat ar trebui sa îți dea factura în RON și sa vezi cât este. Plus trebuie sa afișeze și rata de schimb.

| Hurdea_Darius_2000 explică (pentru cuvant):

Ce e rata de schimb?

| cuvant a răspuns (pentru Hurdea_Darius_2000):

Dacă e euro-RON, lire-RON etc.
De obicei pe factura vor apărea aceste detalii.

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu cred ca vei putea comanda cu plata ramburs, metoda aceasta e folosita in Romania, in alte tari platesti cu cardul cand comanzi produsul.