| RubyBerserk a întrebat:

Aș vrea să aflu câte Update-uri de Software are Ulefone Armor 24.
Vreau sa u-l cumpar pentru Capacitatea bateriei

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Exista undeva o lista la fiecare model de telefon ce ce updateuri de soft a primit si cate? poate nu intelegi ideea de update sau cine stie ce ai vrut sa zici si nu inteleg la ce te-ai referit!

Ulefone armor 24 asta in afara de faptul ca este o simpla chinezarie dar cu promisiuni pe foaie care il fac de luat in calcul de catre muncitorii de santier si cei care vor autonomie, are si el sistem de operare android, si acesta primeste update regulat cum primesc mai toate telefoanele android, poate sti cineva dinainte ce updateuri s-au facut asupra unui telefon?
poti afla totusi ce updateuri s-au facut si ce bug-uri si altele asemenea s-au corectat doar stiind versiunea de android instalata pe acel telefon si mai ales cautand ce imbunatatiri s-au adus de la o versiune la alta! ce versiune one UI are etc
El vine default cu android 13 ultima versiune de android actual fiind 14, ma gandesc ca trecerea la 14 o poate face, insa nu te astepta ca un astfel de telefon sa primeasca updateuri si imbunatatiri precum ultimile generatii de S-uri de la Samsung de exemplu, pentru ca acelea sunt ajutate si de hardware!
In rest pare un telefon strong, genul ala de telefon care are 600 de grame, il scapi si nu are nimic, cred ca pentru asta au fost create acest tip de telefoane, care sunt inversul rafinamentului pe care si-au pus baza Apple si Samsung, dar au ca atuu rezistenta in conditii meteo nefavorabile, autonomie mare a acumulatorului etc

2 răspunsuri:
| CristianPoponBossul a răspuns:

Ia-ti iphone boss ca rad femeile de tine cand te vad cu ulephone. eu am iphone 15 pro max cu abonament pe 5 ani. lux

| RubyBerserk explică (pentru CristianPoponBossul):

Vreau sa u-l folosesc pentru munca ca asa eu am S24 Ultra