| dulgherunicu a întrebat:

Ce pot sa fac daca am luat teapa pe mercador cu un telefon.am trimis coletul si nu am mai primit nimic.

6 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, si eu am luat teapa si am trimis coletul dar mi-a venit inapoi coletul plus ca am platit si transportul dus-intors, deci nu ai ce face

| vladv26 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, o sa-ti vina inapoi coletul si o sa platesti transportul dus-intors, si eu am luat teapa

| Lexi888 a răspuns:

Te duci la politie.

| dulgherunicu explică:

Tocmai asta este ca a vrut sa fac schimb am trimimis coletul dar el nu a mai trimis nimic deci nici coletul meu nu mai vine

| MariaIoanaIoana a răspuns:

Il raportezi pe respectivul si ii dai termen de cate zile vrei tu sa iti dea banii sau il dai in judecata cel mai simplu

| HugoFigo a răspuns:

Dvdsgssf