| dulgherunicu a întrebat:

Ce pot sa fac daca am luat teapa pe mercador cu un telefon.am trimis coletul si nu am mai primit nimic.nici coletul meu nu a mai venit caci am vrut sa facem schimb nu a fost trimis cu ramburs.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Scrie administratorului site-ului. Spune-i ca daca nu va rezolva problema vei face plangere la politie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reclamatie la politie.

| Mihaitza009 a răspuns:

Fa rapid reclamatie celui ce ti.a cumparat telefonul sau ti l.a vandut pentru ca nu este corect ceea ce a facut daca vorbesti cu eu da.l in judecata si pe acel om si iti vor da despagubiri fiindca a incercat sa te fraudeze...fa asta cat mai repede si vei primi despagubiri si va fi si arestat sau amendat... funda?

| Swagina a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la politie si sa le dai adresa aceluia cu care ai facut schimb.