| branulik a întrebat:

A facut cineva comanda de pe site.ul :http://www.aoro.ro/? Produsele vin acasa intr.o stare buna? As vrea sa stiu detalii, dau fundita. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| pink94 a răspuns:

Parfumurile NU is originale, iar mirosul tine cateva ore, site-ul acela e o teapa mare.

2 răspunsuri:
| Camelisa a răspuns:

Si eu am facut comanda de un parfum, si astept sa vina maine, te voi anunta in ce stare e... sper sa fie ok.

| Camelisa a răspuns:

A venit parfumul, in stare perfeca si exact in 3, 4 zile cat a spus pe site.Sunt foarte multumita! happy