| MrBlueEnergy a întrebat:

Acum 4 zile mi-am luat un acvariu si am cumparat 6 pesti, dintre care 2 au murit.Acei pesti erau bolnavi.Cum sa imi dau seama la magazin care peste este sanatos?

3 răspunsuri:
| Adina_9735 a răspuns:

Pai. depinde de pestibig grin
Nu e voie unii pesti sa stea impreuna.winking
Nu sunt ei bolnavi de la magazin.
Bafta!

| yoyoraperru a răspuns:

Cel sanatos este mai activ si orice la el este mai atractiv daca ai colorati culoare va fi mai puternica si pestele mai plin de energie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mai degraba nu s-au acomodat in noua casa. De la magazin i-ai pe aia care sunt mai vioi care inoata mai mult.
Bafta.