| denisQ00 a întrebat:

Buna, am comandat un monitor de 165 de hz de la aoc de pe eMAG dar nu sunt multumit de produs, are un ghosting urat la culorile inchise din cauza ca e un panel VA si as vrea sa ii dau retur, intrebarea este daca am comandat monitorul online pot sa ii dau retur intr-un showroom de al lor fizic (cel din Cluj-Napoca)?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand completezi cerea de retur specifici ca doresti sa-l predai showroom-ului respectiv.

| denisQ00 explică (pentru Salontanul):

Imi apare doar sa il predau la posta

| Salontanul a răspuns (pentru denisQ00):

Nu se poate! Ia legatura cu ei si spune-le! Pe pagina lor scrie ca se poate returna si in magazin: https://www.emag.ro/info/30-de-zile-drept-de-retur?ref=footer_1_2

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Da desigur, cumpara eizo second de 24 inch este mult peste monitoarele actuale chiar si un model din anii 2007-2010