| Yolo4lifeeee a întrebat:

Refuz să dau banii înapoi ce se poate întâmpla?

Am vândut un monitor pe olx singura lui problemă e că are o pată mică luminată în stânga jos așa l-am luat și eu depe eMag nu am specificat cumpărătorului bineînțeles persoana care a cumpărat monitorul vrea retur din cauză că nu merge dar el mergea la perfecție înainte să îl vând întrebarea mea ce se întâmplă dacă refuz sa îi dau banii înapoi?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am vândut un monitor pe olx singura lui problemă e că are o pată mică luminată în stânga jos... dar el mergea la perfecție înainte să îl vând"

de fapt tu ne minți și pe noi, aici în scris! Dă-i omului banii că l-ai mințit și pe el.

| Yolo4lifeeee explică (pentru sierra1):

Poate nu înțelegi pata acea era minusculă ca să o observi trebuia să-ți pui ochii aproape de monitor și nici atunci nu o vedeai prea bine chestia că el îmi spune că monitorul are și alte probleme de care eu nu sunt de vină de aceea nu vreau să-i dau banii înapoi

| Wr3nch a răspuns (pentru Yolo4lifeeee):

Te reclama la politie pentru inselaciune. Dosar penal, interviu cu politia, distractie maxima.