| Amelia_2902 a întrebat:

Am cumparat acum ceva timp un tricou, marimea S, de pe www.bestial.ro, insa cand l-am primit am fost dezamagita pentru ca S-ul acela era incredibil de mare. Am vazut acum ca sunt si marimi XS si as vrea sa cumpar. Daca a mai luat cineva imi poate spune cat de mare este sau daca marimea pe care ati comandat-o era asa cum v-ati asteptat? Multumes :)

Răspuns Câştigător
| CeawCeaw a răspuns:

Buna Amelia_2902.Pai gandeste-te putin ca daca S a fost mare bine inteles ca XS este mult mult mai mare.Eu zic sa nu iti mai cumepri pentru ca S este cel mai mic numar, iar XS este foarte mare. Sper ca ti-am fost de folos, iar daca ti-am fost Fundaa Te Roog! kiss Mult noroc! kiss

| HaineDeVis a răspuns (pentru CeawCeaw):

Buna, XS este mai mic decat S... Atentie la RASPUNS!
Succes maxim! www.hainedevis.ro

3 răspunsuri:
| Amelia_2902 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. CeawCeaw XS este o marime mai mica decat S, insa apreciez ajutorul tau laughing. Oricum o sa-ti dau funda daca o vrei asa mult happy

| CeawCeaw a răspuns (pentru Amelia_2902):

Iti multumesc...dar eu chiar am facut intr-o zi diferenta dintre XS si este mult mai mare decat S...depinde de produs