| TheToxicNightmare a întrebat:

As vrea sa imi iau acest tricou http://www.bestial.ro/......_rosu.html dar nu stiu daca imi vine ca mi-e teama ca mi-e prea mare si ma intrebam daca ati luat Girlie-uri de la Bestial sa-mi spuneti si mie daca imi vine sa eu am doar 12 ani de ex daca ati luat marimea L sau S sau etc si va vine bine. Multumesc frumos :)

1 răspuns:
| Stephisorrr a răspuns:

Tricoul e misto rau, iti sugerez sa il cumperi daca chiar iti place
Mie imi e bun S-ul
Si presupun ca daca nu iti e bun, il poti returna si sa ti-l schimbe cu altul. happy