| anonymus1234457849 a întrebat:

Am dat o comanda pe shein in data de 12 mai. Nu este prima data cand comand insa de data asta, de saptamana trecuta din data de 25 imi spune doar "Delivery date shifted due to time constraint" si nu gasesc nicio modalitate de a lua legatura cu cei de la Express Onehappy A mai patit cineva? Cum as putea lua legatura cu firma asta Express one ca sa ma lamuresc si eu cu coletul meulaughingtin sa mentionez ca are 2 si si ceva de kg laughing)

5 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Ia legatura cu cei de la Shein.

| elenaaaaa56262 a răspuns:

Ai primit comanda pana ma urma? Si la mine arata la fel de vreo doua zile, m-am uitat si pe ExpressOne, comanda e in tara, Fan Courier a preluat deja comanda, dar de 2 zile imi repeta acelasi lucru

| didiiziii a răspuns (pentru elenaaaaa56262):

Intarzie deoarece curierii au o mini vacanta de rusalii, cauta pe net "program curieri 1 si 5 iunie 2023" si vezi cand ti ar ajunge comanda in functie de ce firma de curierat ti o livreaza.

| dianuspetronela a răspuns (pentru elenaaaaa56262):

Buna! Ai mai primit comanda in timp util? Si eu am aceeași problema

| didiiziii a răspuns:

Buna! am dat si eu o comanda de 2, 8kg pe 28 mai, imi scrie exact acelasi lucru (delivery date shifted due to time constraint" asta deoarece marea majoritate a curierilor au liber in perioada aceasta de rusalii. nu iti face griji, comanda ta va ajunge dupa cateva zile lucratoare. pup