| Gabitzu246 a întrebat:

Am dat si eu comanda de pe Media galaxy la un joc si mi-au spus ca o sa se livreze cu urgent curier.
Imi puteti spune si mie cate ceva drepsre firma aceasta de curierat? adica isi fac treaba sau o sa mi-l aduca peste 2-3 ani?big grin

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Au o caruta si il aduc in functie de disponibilitatea nutretului si de numarul de vizitii.

| Gabitzu246 explică (pentru CataC):

Sa inteleg ca este varza rau?big grin

| CataC a răspuns (pentru Gabitzu246):

Inrebarea e varza, e o firma de curierat ca toate altele, daca n-ar fi copmpetitivi n-ar rezista pe piata si n-ar lucra Altexu' cu ei. (media galaxy e altex)

| Gabitzu246 explică (pentru CataC):

Eu am pus decat o simpla intrebare pentru ca am vazut pe net ca unii oameni au c-am patit-o cu aceasta firma de curierat, si au patit-o raubig grin, oricum multumesc pentru raspuns, ai funda!

| CataC a răspuns (pentru Gabitzu246):

Pentru putin, duminica sunt mai nesuferit, din plictiseala. happy Bafta cu jocu'

5 răspunsuri:
| SimonicaSymonica1988 a răspuns:

Eu numai cu curierul lucrez e garantat ca primesti ceia ce comanzi, atunci cand primesc ei produsele noteaza tot ce se afla inauntru si cand duce la client stie ce produse se afla acolo si poate sai dea detalii dar nu au voie sa deschida pana nu platesti, in schimb prin posta nu stie nimeni ce se afla inauntru AFLI DUPA CE PLATESTI eu am trimis o data o piatra cu ramburs,,,, HA AHA AHA ma credeti? sau poate am primit o piatra...