| Noonehereyet a întrebat:

Buna!
Am facut recent o comanda pe Shein si imi spune ca a ajuns la aeroportul de la destinatie, deci in Romania. In cat timp ar trebui sa mi se livreze coletul? Cu ce firma de curierat vin coletele de pe shein?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vin adesea cu posta romana. Dupa 2-3 saptamani. Mie mi-a venit din China in 2 saptamani si de la Bucuresti a facut 3 saptamani. Vai si amar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coletele ajung in apr 2 săptămâni de la data la care ai plasat comanda