| s3v3n7 a întrebat:

Neatza.Am facut o comanda de pe cel.ro si imi va veni coletul prin fancourier. Vreau sa stiu, va suna cei de la curierat inainte de a ajunge la destinatie?

Răspuns Câştigător
| FastAndFurious a răspuns:

Fan Courier suna cu cateva minute inainte, cand e in zona. Si cam asa fac toti, nu te anunta cu o ora inainte, de ex. Ar trebui sa fie cineva acasa sa-l preia, pentru siguranta.

| s3v3n7 explică (pentru FastAndFurious):

Multumesc

| FastAndFurious a răspuns (pentru s3v3n7):

N-ai pentru ce.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da suna...

| olivert1310 a răspuns:

Mare greseala ai facut ca ai comandat de la cel.ro. Sunt neseriosi, te poti pricopsi cu un produs defect, sau unul prost calitativ. Daca ai "bafta" sa se strice, e garaiala mare cu garantia, iti imput tie orice defectiune si uite asa au scapat de tine. Pentru un pret putin mai scazut decat alte site-uri concurente, te atrag si dupa ce ti-au luat banii, daca ai probleme ceva te expediaza numai decat. Si aia de la Fancourier arunca cu coletele de parca ar fi mingii de fotbal, nu-i doare daca este ceva fragil impachetat sau nu. Il primesti lovit (nu de tine)produsul nu va functiona, ei iti vor respinge garantia, si uite asa ai intrat intr-un cerc vicios in care ramai doar cu banii luati. Sper sa ma insel in cazul tau, numai bine!

| s3v3n7 explică (pentru olivert1310):

Pc-ul de pe care scriu acum ii de pe cel.ro si iti pot spune ca merge perfect happy nu am avut nici o problema.

| s3v3n7 explică (pentru olivert1310):

Cat despre fancourier is neseriosi, azi ar trebui sa ajunga coletul, dar na.Ma duc maine sa le fac o vizita la sediul lor. big grin