| Chinchila a întrebat:

As dori sa ma ajutatibig grin Ce cadou de Craciun ii pot lua unui baiat? Nu ii plac in mod special bratarile si chestiile astea iar un parfum mi se pare ceva prea banal. Ajutati-ma va rog!big grin

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Pai.stai sa ma gandescthinking iata o lista:
-un ceas din aur
-un pulover dragut de iarna si calduros in acelasi timp.de ce zic calduros? pentru ca dupa parerea mea ar veni de la tine.
-o caciulitza cool si o pereche de manusi
-ca tot vb de parfum si ca e prea banal sa ii iei doar unul.iai un set cu parfum,gel de dus,gel de ras si ce mai crezi uh cai trebuie
-un fular elegant bine inteles,poti sai iei si cv din plus mai mic(depinde si de ani bineinteles). daca ai bani,iar lui ii plac animalele gandeste-te ce animal ii place cel mai mult,sau chiar intreaba-l asa fara sa-si dea seama,poti sa il cumperi,normal,daca este un catel,o pisica,un papagal,cv mai mic,de talie mijlocie.
-poti sa pui impreuna cu mai multi prieteni bani si sa ii luati un calculator.
-ca tot vb de parfum ca ar fi ciudat sa ii cumperi unul. poti sa ii cumperi unul dar sa fie foarte frumos.
-daca e un baiat bun va accepta si o mica felicitare in care sa scrie ca te bucuri ca e prietenul tau
-la fel vb de baiat bun,e de ajuns si o mica ciocolata,un stilou frumos...
dar, cadoul nu se rezuma doar la cadouri in obiecte, valoroase.pentru mine ar fi de ajuns ca si cadou,prietenia pe care vreau sa-mi-o ofere prietenii mei(daca imi ofera prietenia sunt prieteni)
dar,poti sal duci in diferite locuri:mergi la o cofetariew,impreuna cu prietenii,la o pizza, intr-un parc de distractii la miezul notpii, dati-i o petrecere secreta.
apropo:de craciun ii mai poti lua un mos craciun care canta jingle bell.eu am unul.stii cat de tsare e! sper sa te orientezi si sa gasesti cv care sa-i placa foarte mlt! acestea sn doar cateva idei, contacteaza-ma pe privat daca vei mai multe.winking

6 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Ii poti lua si ceva de firma,un tricou(pentru varawinking ),o caciula, adidasi, tenisi.baietilor le plac lucrurile elegante si la moda si mai ales cele de firma

| alexutza003 a răspuns:

Daca este microbist ii poti lua ceva legat de fotbal de echipa lui preferata,ii poti lua un plovaras, un portofel, o geanta daca fumeaza ii poti lua un trabuc, un catel daca ii plac animalele si isi doreste, ii poti face ceva personalizat etc

regis
| regis a răspuns:

O carte.

| kaylla a răspuns:

Depinde acum de gusturile care le are si de relatia dintre voi! Ai putea sa-i cumperi un ceas, un portofel, o cravata daca poarta, un breloc, o agenda, o macheta, o rama foto, un stilou, o bricheta etc. Sunt foarte multe lucruri pe care le poti face cadou! Oricum ar fi sunt sigura ca va aprecia ca e de la tine!

| qTedy a răspuns:

Epinde de personalitate, dar in orice caz baietilor le place sa primeasca lucruri cool.Depinde si de bugetul pe care il ai, dar cred ca i-ar placea mult un lucru de firma, un articol vestimentar, un ceas.Deasemenea le plac si lucrurile originale,asa ca i-ai putea propune sa mergeti undeva de ziua lui,intr-un club,sau undeva unde va place amandurora,o discteca sau un local mai intim,depinde de preferinte.
Tu il cunosti cel mai bine, asa ca, succes!

| Nissa a răspuns:

Aici gasesti orice si is mult mai interesante crede-ma si ti-l recomand cu caldura findca produsul iti vine la usa si is ieftine rau si pe deasupra si interesante.
http://www.magazinuldecadouri.ro/index.php.CEVA NOU;) Incearca ca merita.