| Anonim124635 a întrebat:

Buna! As vrea sa imi cumpăr o minifreza sau o unealta multifuncționala dupa cum i se mai spune.
Am un buget limitat de 150 lei.
As vrea ceva durabil si rezistent dar nu stiu ce sa aleg. Niste idei?
O voi folosi mai mult pentru modelare de lemn (sculpturi, modele etc)

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Sculele ieftine nu prea sunt durabile.
Daca vrei s-o folosesti doar ocazional, si atunci cumpara-ti ceva mai serios.
Pastreaza-ti bonul de casa si ambalajul + accesoriile, pentru caz de garantie (minim 2 ani, conform legii).