| denisamitoi18 a întrebat:

Buna, dacă am comandat ceva între timp și m-am răzgândit pot refuza acel colet? Intre timp am găsit ce aveam nevoie iar acea comanda greșită a rămas în curs de livrare.Pot să refuz sau trebuie să plătesc în plus pentru acea comanda? Mersi mult funda celui mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| alexhadarean a răspuns:

Poti intra pe mail unde ti'a dat confirmare comanda si o poti anula, sau poti suna direct la ei de pe numarul dat si le spuo ca vrei sa o anulezi, nu este nici o problema! Sper ca te'am ajutat

6 răspunsuri:
| denisamitoi18 explică (pentru alexhadarean):

Comanda gresita trebuia să vină pe 16.01. 2019 iar când am dat să urmăresc coletul pe site-ul celor de la DPD scrie ca e returnat la sediu pentru că au primit refuzul de primire deși pe site-ul la cei de la EMAG scrie in curs de livrare, multumesc mult! Ps:le-am trimis si un e-mail in care le-am explicat motivul si când am fost sunată au zis ca vezi chipurile i-am pus pe drumuri de parcă cine știe ce mare lucru făcea.

| alexhadarean a răspuns (pentru denisamitoi18):

Asa or facut si cu mine, dar sti cum ii...mi se fix rupe laughing)

| denisamitoi18 explică (pentru alexhadarean):

Corect rolling on the floor. mulțumesc că m-ai lămurit.

| alexhadarean a răspuns (pentru denisamitoi18):

Cu drag

| Violleta2022 a răspuns (pentru denisamitoi18):

De fapt, chiar i-ai pus pe drumuri, ca procesarea si preagatirea unui colet, plus plata lui de trimis si returnat, sunt suportate de magazin.
Asa ca, taci din gura cand esti un client neserios si refuzi un produs deja trimis, ca le-ai facut destul paguba.

| denisamitoi18 explică (pentru Violleta2022):

Ascultă eu am pus întrebarea aici nu să mă iei tu la mișto, daca nu știi să răspunzi civilizat nu îmi mai răspunde și gata?