| denisa179 a întrebat:

Eu locuiesc in Drajna, stiti voi macar prin alte localitati mai apropiate de mine sau daca nu, in orice localitate unde se gasesc sabii katane? Ori reale (ma multumesc si cu ele ) dar mai bine false ca in alea reale te poti taia grav. dar si cu un pret mai mic?

2 răspunsuri:
| Zartbitter a răspuns:

Bună Denisa;

Dacă ai internet, nu contează unde stai. Intră pe un site de genul www.okazii.ro și caută ce vrei să cumperi. Pachetul se livrează prin poștă.

Fii atentă la condițiile de livrare. Săbiile sunt arme albe și e posibil să apară niște restricții legale.

| denisa179 explică:

Stiu asta Zartbitter dar mama nu ma lasa ca comand! Decat sa cumpar -.-