| Marcela46 a întrebat:

Buna fetelor as dori sa imi spuneti cateva sfaturi pentu macheaje simple deoarece sunt incepatoare si m-am decis sa cumpar de la avon macheaze deoarece de aici sunt cele mai bune si daca puteti sa imi spuneti ce folositi voi de la avon.
Multumesc.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Cauta tutoriale pe Youtube si exerseaza foarte mult. Ceea ce o sa te ajute foarte mult la machiaje va fi o pensula buna. Fara pensule de calitate si multa munca, nu iti vor iesi machiajele. Eu nu folosesc nimic de la avon. Iti recomand fardurile sleek de pe makeup shop. Pensule poti lua de pe elf.