| Anonimul151 a întrebat:

Bună, ieri am plasat o comandă pe Vivre. Astăzi am primit mail că comanda a fost predată curierului. Îmi apăre awb-ul însă mi se pare puțin ciudat. Nu am mai întâlnit un astfel de awb pana acum. Întrebarea mea este, dacă știe cineva cu ce firma de curierat va veni dacă awb ul începe cu

1ONB241...

Eu chiar nu îmi dau seama. M am gândit la FanCourier și Sameday sau GLS? însă poate e altă firma de curierat.

Mai menționez faptul că e prima comandă pe acest site.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

''Livrarea comenzii la adresa ta este asigurata de companiile de curierat Fan Courier, GLS, ADD Cargo, Nemo Express, PTT Express, Gebruder Weiss sau ProNatur in intervalul specificat la plasarea comenzii.''

https://ro.vivre.eu/......?/info/faq

| carla2010 a răspuns:

Vivre livreaza prin Fan Courier, ADD Cargo, PTT Express sau Pro Natur. Contacteaza-i direct pe cei de la Vivre, da-le nr comenzii si intreaba-i ce curier au ales