| crinusofia a întrebat:

in curand o sa merg la un o petrecere a doi prieteni ai mei, care serbeaza 3 ani de casatorie. Vreau sa cumpar un buchet cu flori mai special pentru ca ea este cea mai buna prietena a mea. Am gasit un site bun dar nu stiu ce ar fi potrivit, nu vreau nici sa exagerez si nici sa fie prea putin. Ma puteti ajuta cu o parere? Ma gandeam sa iau unul dintre acestea: http://www.floriromania.ro/ro/flori-zi-nastere.php
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jasonn99 a răspuns:

Trandafirii nu mi se par potriviti pentru ocazie.Personal,as alege cosul multicromatic la 215 ron, prima pagina, jos stanga.Depinde si ce buget ai.
Spor la cumparaturi!

1 răspuns: