| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU. Vin si eu cu o rugaminte cu o importanta destul de mare pentru mine. Peste 2 zile este Craciunul si vreau sa-i iau un cadou iubitei mele. Banii nu sunt o problema, ci faptul ca am lasat acest lucru pe ultima suta de metri si nu prea am idei. As dori daca puteti sa ma ajutati cu sfaturi. Are 18 ani si nu este materialista si nu intentionez " s-o cumpar " cu cine stie ce lucru extravagant, deci lucrurile gen parfumuri, haine sau mai stiu eu ce ar cam iesi din calcul. Prefera ceva simbolic si ii plac surprizele ( nu prea stiu ce as putea sa-i dau ca sa indeplinesc ambele conditii ). Orice idee e bine venita. Multumesc si o seara buna.

7 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Un om de zapada de plus care canta, i-ar placea, sau de ala care se misca, sau ceva cu Mos Craciun, sau ofera-i o noapte nebuna.

| Alle_3893 a răspuns:

Eu cred ca vrea doar sa ii arati ca o iubesti:X
Un gest romantic ar fi bine-venit!
Eu zic sa ii iei o bratara sau niste cercei...
Bafta! Download: eType1.com/f.php? FB0Dj4

| PufuletScumpik a răspuns (pentru Alle_3893):

Ar fi dragut daca i-ai face un tricou care sa-i scrii cit de mult o iubesti!
E romantic! Sau i-ai putea da o bratara frumoasa stralucitoare care prin ea iai pute arat dragoste ta fata de ea! Sper ca ti-am fost de ajutor si Bafta in cautarea unui cadou iubitei tale!

| Alle_3893 a răspuns:

Eu cred ca vrea doar sa ii arati ca o iubesti:X
Un gest romantic ar fi bine-venit!
Eu zic sa ii iei o bratara sau niste cercei...
Bafta!

| mabo a răspuns:

Ai putea sa ii faci un tricou,o perna,o cana,in ceas personalizate cu o poza cu voi doi,ceva simbolic ar putea fi si un inel subtirel,finut,cu o pietricik, cv, am vazut in Milcov dar in Focsani sticle de vin finute cu diferite mesaje pentru iubit/a.pe eticheta in loc de toate datele ce erau necesare de scris pe eticheta avea msg respectiv.daca ai carrefour unde stai poti merge acolo ca sunt o multime de lucruri dragute acolo.uite ceva c m-ar impresiona pe mine din partea prietenului meu:ai putea sa o chemi la tine(sau undeva intr-o camera unde sa fiti singuri) si sa ii faci un pat frumos acoperit cu petale,langa un vin sau o sampanie cu doua pahare si bomboane gen raffaelo(nu mai stiu cum se scrie)sau bomboane de ciocolata. daca ii plac surprizele ia-i putea baga un cadou finut(bratara,cercei,inel, felicitare+poza cu voi doi)in ceva ce mancati impreuna(dar sa l gaseasca ea)ai putea sa ii aranjezi intr-un mod mai romantic un loc mai special pentru voi(daca aveti asa ceva)unde sa o duci legata la oki. daca nu e materialista incearca sa o surprinzi cu chestii romantice, finute si dragute.nu uita de o floare(afla care e floarea preferata si daca nu ai cum ia-i cel mai frumos trandafir dar unul singur, nu buchet! sper ca te-am ajutat, bafta multa! funda plssssss!

| feellikeido a răspuns:

Ai putea sa te chinui si cu chin cu vai sa ii faci tu o bratara (gasesti pe youtube o multime de tutoriale) si este usor de facut...ai face cateva noduri buclucase dar nu conteaza. daca zici ca nu e materialista atunci ii va placea foarte mult si de cate ori o va vedeao cineva pe mana ei o va intreba de unde o are si ea isi va reamintii de tinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita de obiecte oricit ar fi de simbolistice daca chiar vrei ceva romantic, sa o dai gata inchiriaza o masa cu lumanari la un restaurant si roaga pe cineva sa va faca o poza la amindoi si i-o dai cadou intr-un album mai incolo cu alta ocazie.Si ai impuscat 2 iepuri dintr-o lovitura.