| XMarya78 a întrebat:

Buna seara TPU! E prima mea comanda pe SHEIN, si imi zice : "In transit. HOLLAND.NORTH HOLLAND and province, NL, Clearence proccesing complete" ce inseamna? Nu cred ca a ajuns in Romania coletul, daca stiti ce inseamna m as bucura sa-mi spuneti ce este. MULTUMESC O SEARA LINISTITA! DEPARTE DE RAU SA VA OCROTEASCA DUMNEZEU SA NU AVETI BOLI BACTERII ETC DUMNEZEU NE IUBESTE DACA FACETI FAPTE BUNE LA ZIUA JUDECATII VA VEDEA CATE BINE FACETI SI SE VA DESCHIDE PORTILE RAIULUI.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred că e destul de clar că a ajuns in Olanda pe vapor. Acu trebuie sa mai ai răbdare.

| XMarya78 explică (pentru suntserios):

Nu stiu engleza d aia

| suntserios a răspuns (pentru XMarya78):

Ete na, mare cunoștințe de engleza aveai nevoie.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Coletule este in Olanda si vamuirea lui a fost completata, urmand sa plece spre Romania.
Livrarea dureaza 2-3 saptamani.

| XMarya78 explică (pentru dullcat):

Buna. Mi ai mai dat raspunsuri cu acelasi site. Te rog eu nu ma intereseaza de d astea sa nu mai cumperi pe shein eu sunt obsedata in fashion deci nu renunt.

| dullcat a răspuns (pentru XMarya78):

Bine.De obicei nu verific cui am trimis si cui nu.

| Marcela0131 a răspuns:

Bună. În aceeași situație sunt și eu, de o săptămână scrie ca se afla în Olanda. Pana la urma ție ti-a venit coletul?