| contcutoateebud a întrebat:

Buna, stie cineva daca-mi dau comanda de vape de pe eMAG si imi ajunge curierul acasa o sa-mi ceara acordul parintilor sau nu? (dau funda)

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In teorie ar trebui sa iti ceara un act de identitate sa vada ca esti major
in realitate din pacate nu prea le pasa

| UserRo10 a răspuns:

Nu o sa iti ceara nimic deoarece curierul nu stie ce ai comandat. Plicul/coletul este sigilat

| contcutoateebud explică (pentru UserRo10):

Aa ok mersii dar de ce când am dat comanda de pe eMAG niste leduri de camera cand m-a sunat sa mi spuna ca a venit comanda mi-a spus ca am niste leduri?

| UserRo10 a răspuns (pentru contcutoateebud):

Era colet de la partener marketplace

| contcutoateebud explică (pentru UserRo10):

Si vapeuri le nu o sa fie? (tot de pe eMAG vreau sa dau comanda) daca raspunzi si acum iti dau funda!

| incalecatuldaniel a răspuns:

Cand mi-am comandat eu, avand 16 ani, nu mi-a cerut nimic, daca te gandesti sa ti comanzi foloseste Tipli, la fiecare magazin primesti o anumita suma de bani inapoi, site-ul este verificat si la prima comanda efectuata prin Tipli primesti 30 lei bonus de bun venit daca iti faci cont de pe link-ul acesta: https://www.tipli.ro/p/3004705