| C1eu1C a întrebat:

Stiti unde se gasesc colierele guler? In ce magazin din Bucuresti? Multumesc anticipat. Dau funda.

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Bucur Obor.

| C1eu1C explică (pentru mira):

Mira, in magazin sau tarabe?

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu am vazut in genul asta la magazinul Crown Fashion din bd. Kogalniceanu-au adresa exacta pe site http://www.crownfashion.ro/cumpara/lan%C8%9Bisor-gulera%C8%99-4432481

mira
| mira a răspuns:

In magazin pe la mercerii sau bijuterii.Am vazut de mai multe ori.

| BiuL a răspuns:

Meli Melo. Poate zara.

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Hei :* Eu am vazut in Accesorize, New Yorker si parca si in meli melo si H&M
Funditapuppy dog eyes?

| Kariin a răspuns:

Incearca la un magazin de bijuteri!