| Rockzstar a întrebat:

Bună TPU! Am dat acum câteva zile comanda pe shein și vreau sa știu dacă livrează un curier sau prin posta, dacă livrează curierul vreau sa îmi spuneți dacă vorbește romana, mulțumesc!big grin

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Livrarea se face prin curier si al inceput au livrat prin DPD, acum am auzit ca prin Sameday. Oricum este vorba de curierat roman si soferul vorbeste romana daca nu esti in Harghita si Covasna.hee hee

| Rockzstar explică (pentru Salontanul):

Mulțumesc frumos

| Salontanul a răspuns (pentru Rockzstar):

Cu placere! Multumesc si eu!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar nu crezi că vine curierul din alta tara la tine la usa. Lool, cum ar fi.