| Rockzstar a întrebat:

Bună TPU! Dacă îmi puteți spune va rog ce curier livrează o comanda shein? DPD sau SAMEDAY?

Răspuns Câştigător
| vmorghulis a răspuns:

Shein utilizează mai mulți curieri pentru a livra comenzile, astfel că depinde de locația și opțiunea de livrare aleasă de client. În general, Shein folosește DPD pentru livrările standard și SAMEDAY pentru livrările express. Îți recomand să verifici detaliile de livrare în contul tău Shein sau să contactezi echipa de asistență a companiei pentru a afla ce curier a fost alocat comenzii tale.

1 răspuns: