| Laura0Lory a întrebat:

am si eu o intrebare? ati incercat aparatele de epilare definitiva? as vrea si eu sa imi cumpar 1 si nu stiu sigur de care... majoritatea nu sunt definitiva doar pentru 3-4 ani. dar e bine si asa! daca ma putea ajuta sa aflu mai multe sau daca sunt eficiente. VOT-FUNDA. multumesc

4 răspunsuri:
| Birlik65 a răspuns:

Nu exista aparat de epilat definitiv doar pentru 3-4 ani, ori e definitiv.ori e minciuna!

| Laura0Lory explică (pentru Birlik65):

Pai si eu am sp asta

| ioanahd1 a răspuns:

Mai bine incerci la un salon daca vrei o epilare definitiva happy