| r0x1d0lc3 a întrebat:

Buna TPU :* Am si eu o intrebare mai ales pentru fete :* Am si eu idei dar va intreb si pe voi asa de curiozitate. De craciun vreau sa le iau cadouri socrilor mei si cumnatei si prietenul ei. Si iubitului bineinteles big grin Ideiiii :* Sii apropo dau fuuunda :X

7 răspunsuri:
| r0x1d0lc3 explică:

Coliflor. Nu conteaza banii. O sa ma descurc asa ca cel mai bine ar fi sa numai lasi raspunsuri tampite :* Mersi

| ooLaviii a răspuns:

Soacrei:Ii poti cumpara o vesela noua,sau o tigaie

Socrului:Ii poti lua un vin sau ceva care il ajuta prin casa.

Cumnatei: Un set de la NIVEA, un parfum sau imbracaminte

Iubitului cumnati: Imbracaminte, parfum; un set de barbierit etc...

Iubitului: Un ceas; Un set de barbierit; Un parfum; O felicitare etc...

| coliflor a răspuns:

O sa ai bani suficienti pentru atatea cadouri?

| AndraTpu a răspuns:

Incearca : http://www.cadouri-funny.eu/
Ai de unde alege! Bafta si Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

| Lory18 a răspuns:

Bunaaa.cate cadouri ai de facut.Nu stiu daca te va ajuta insa o sa iti dau cateva ideei in speranta ca te va ajuta.
Pentru soacra:un fular,o esarfa,o vesela ceva mai speciala(inele servetele,un tacam deosebit),un parfum,o bijuterie;
socru:o sticla de vin,un set de accesorii pentru vin,banalul set de cosmetice;
cumnata:o bijuterie,un parfum,o cutie de bijuterii;
iubitul cumnatei:hmmm greu:) la fel o sticla de vin,un portofel,daca e fumator un accesoriu pentru fumatori.
Iar pentru iubit:eeeee... o pereche de butoni camasa personalizati,o rama foto, un album foto, sau daca este innebunit dupa masini ceva pentru masina lui.Depinde de personalitatea fiecaruia.Le poti lua si ceva specific de craciun dar mai mult pentru femei ca barbati nu stiu cat de mult apreciaza.Un glob personalizat sa il puna in brad, bomboane.Eu am mai facut cumparaturi de pe acest site http://www.ilux.ro/ si in plus am citit articole cu ideei de cadouri. Sper sa iti fie ceva de folos.Sa ne spui si noua ce cadouri ai facut...Sarbatori fericite!

| Andr31ut a răspuns:

Www.papetarie.net cauta la cadouri, ai de unde sa alegi

| ApaPlataXx a răspuns:

Poti sa le ei la toti un cadou. ceva de genul : O poza, Un afis, Un poster, Un tablou cu poza familiei. Poti sa iei sucuri. Un cd cu muzica ce le place lor O floare maare. Dar daca o luam pe rand poti sa le iei femeilor(cumnata, soacra) Un parfum, cercei, lant (Bijuterii) Un fular, plovere.(haine). Oje, rujuri.(cosmetice)... Barbatilor (socrului, cumnatului, iubitului) Un tricou cu numele lor (Haine) Ceas de aur sau ceva. bratarii barbatesti. Lanturi barbatesti. un parfum. sprei. Si mancare : Fursecurii, Prajituri. Sper ca ti-am fost de ajutoor :X Baftaaa >big grin