| Pisicatttrgbg a întrebat:

Aseară am comandat de pe Notino si am setat Livrare prin Urgent Cargus.
După ce am făcut comanda am văzut pe internet foarte multe critici cum că ar dura 2 săptămâni comanda când de fapt ar trebui doar una. Voi ce experiente aveți cu Urgent Cargus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut experiente neplăcute cu Cargus.
Sunt melci bătrâni.
Îți sugerez să anulezi și sa îți comanzi de pe brasty.ro, e mult mai ieftin și oferă aceeași calitate.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ungur_Andreea_1995 a răspuns:

3 sau 4 zile. Niciodata 2 saptamani.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu a durat niciodata atat de mult si nu am avut neplaceri cu aceasta firma de curierat. Poate se refereau ca in situatia actuala cu acest virus, sa dureze mai mult comanda.

| Adry05 a răspuns:

Poate din cauza corona sau au fost probleme la comenzile respctive, nu te lua atât după reviews

| Simpatic a răspuns:

Cargus sunt slabi de tot, am primit colete cu continutul distrus
Dar nu pot spune ca societatea asta e infecta la modul general ci in particular, au niste baieti de astia prosti care trantasec coletele de nu se vad.