| Pisicatttrgbg a întrebat:

Aseară am comandat de pe Notino si am setat Livrare prin Urgent Cargus.
După ce am făcut comanda am văzut pe internet foarte multe critici cum că ar dura 2 săptămâni comanda când de fapt ar trebui doar una. Voi ce experiente aveți cu Urgent Cargus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut experiente neplăcute cu Cargus.
Sunt melci bătrâni.
Îți sugerez să anulezi și sa îți comanzi de pe brasty.ro, e mult mai ieftin și oferă aceeași calitate.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate din cauza corona sau au fost probleme la comenzile respctive, nu te lua atât după reviews

| Simpatic a răspuns:

Cargus sunt slabi de tot, am primit colete cu continutul distrus
Dar nu pot spune ca societatea asta e infecta la modul general ci in particular, au niste baieti de astia prosti care trantasec coletele de nu se vad.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu a durat niciodata atat de mult si nu am avut neplaceri cu aceasta firma de curierat. Poate se refereau ca in situatia actuala cu acest virus, sa dureze mai mult comanda.

Răspuns utilizator avertizat
| Ungur_Andreea_1995 a răspuns:

3 sau 4 zile. Niciodata 2 saptamani.