| anonim_4396 a întrebat:

Curând, vine ziua mamei mele. Vreau să-i fac o surpriză. Ce credeți că ar fi cel mai potrivit cadou?

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Flori! Si o felicitare facuta de tine eventual ciocolata, o carte, un portofel, un parfum sau o crema.

| SuperMary12345 a răspuns (pentru BiuL):

Faptul ca esti langa ea.

| andru10best a răspuns:

Un tort facut de tine.

| Jee354 a răspuns:

Pai.O scrisoare in care sa ii spui exact sentimentele pe care le simti fata de ea, o ciocolata milka sau de care stii ca ii place in forma de inima, o floare daca nu... Daca ai posibilitatea un tort/o prajitura ceva... Sper ca te-am ajutat.Transmitei un mare mare,, La multi ani'':Xhappy:*Bafta

| oiubeskpeJanea a răspuns:

O persoana pe care ea nu a vazut-o demult(fratele sau sora etc.)iar fi o surpriza foarte placuta

| MagazinShuffleRo a răspuns:

Te asteptam in magazinul nostru online www.shuffle.ro