| MicutzaDeMine a întrebat:

Curând, vine ziua mamei mele. Vreau să-i fac o surpriză. Care crede-ți că e cel mai potrivit cadou?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Un buchet de flori si un power point cu poze in care v-ati distrat pe cinste impreuna.

5 răspunsuri:
| SunriseB a răspuns:

Buna! Cu un buchet de flori lalele sau niste flori frumoase de primavara nu vei da gres. Apoi ia o foaie de hartie si scrie tot ce iti trece prin minte, tot ce simti pentru mama ta, cat de mult o iubesti si cum nu ai putea trai fara ea. Si poti sa ii pui melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=3XkGYsigloY :)

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Ii poti :
1. face o felicitare
2. ii poti dedica o melodie
3. ii poti spune cat de mult o iubesti ( o mama nu se va satura niciodata de asta )
4. ii poti lua un buchet cu florile pe care stii ca ii plac!

| Chiazna_Gigel_1977 a răspuns:

E grav daca nu stii ce cadou e potrivit pentru mama ta. Nu cred ca poate sa-ti raspunda cineva. Ai putea incerca sa ceri ajutorul tatalui sau al fratilor (daca ai).

| MicutzaDeMine explică (pentru Chiazna_Gigel_1977):

Nu am spus ca NU STIU ce cadou e potrivit pentru mama. Vreau decat mai multe idei.

| iuly03 a răspuns:

Paii eu de exemplu i-am luat flori.asa i-ai putea face si tu, sau sa-i faci tu ceva. Origami sau ceva de genu`. Funda?