| cgbtjcujgjigjhy a întrebat:

daca am dat comanda de ceva haine de pe h&m si ei spun ca livrarea este gratuită, mai trebuie sa dau ceva pe langa la curier? adica trebuie sa platesc curierul sau totalul este facut de ei si daca livrarea este gratuită nu mai trebuie sa platesc nimic?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca cumperi cu cardul nu trebuie sa platesti nimic curierului. Daca cumperi contra ramburs platesti valoarea coletului pe o chitanta care ti-o da curierul. Daca vrei sa-i dai de-o cafea e treaba ta. Altfel ce sa platesti daca transportul e gratuit intre 15 si 31 decembrie?