| Bianca1234455 a întrebat:

Bună tuturor! Am și eu o întrebare mai ciudată. Am pus o comanda de pe Shein și știu ca de obicei coletele vin cu Sameday. De data asta mi-a apărut ExpressOne care este o firma de curierat în Ungaria. Am explicat situația cu la cei de pe Shein dar am o presimțire ca nu o sa ma ajute. Ați pățit și voi la fel și dacă da, care ar fi pașii? Mulțumesc mult!

6 răspunsuri:
| Danny28 a răspuns:

Cand intra in Romania iti va fi livrata cu o firma de la noi.

| Bianca1234455 explică (pentru Danny28):

Mulțumesc mult pentru răspuns!

| Grosu_Rebeca_ a răspuns:

Și eu am făcut o pereche de casti și m-a sunat curier și mi-a cerut două sute de lei și au semnat pentru mine el și lia luat el firma asta e prostă eu am plătit cu cardul. Și de unde face ce vor curieri

| Cataliinaq a răspuns:

Buna, și eu am pus o comanda pe SHEIN și același curier de Ungaria mi-a apărut, întrebarea e
Ți a ajuns comanda pana la urma?

| Bianca1234455 explică (pentru Cataliinaq):

Da, mi-a ajuns cu fan curier happy

| CassIri a răspuns (pentru Bianca1234455):

Buna! A durat mult de cand a ajuns la cei de la ExpressOne pana cand ti-a livrat fan curier?