| coolxxAngel a întrebat:

Pe la inceputul lui iulie, mergem cu clasa in tabara, dar nu stiu ce haine sa-mi pun in bagaj. Am o multime de haine de vara, dar nu stiu cum va fi vremea in perioada aceea si nu vreau sa-mi incarc bagajul cu lucruri inutile. Ce spuneti? Dau funda pentru raspunsuri :*

Răspuns Câştigător
| sonia_6457 a răspuns:

Pai neaparat o rochie de culoare aprinsa specific varstei; fustite colorate si maieuri sau tricouri asortate; o pereche de blugi mulati; sandale; pantofi cu toc ( nu foarte mare tocul specific varstei ); o pereche de pantaloni de trening; daca se poate si un costup de baie din 2 piese; si altele ( eu plec in excursii cu 2 geamantane sau 3 laughing )

4 răspunsuri:
| andreea25_8864 a răspuns:

Pai : blugi vreo 2 perechi tricouri cu maneca scurta si lunga (poti sa iti iei maxim 2-3), pantaloni scurti o pereche, maieu diferite culori (maxim 3), sandale, adidasi, balerini, bolero sau un pulover... cam atat sper ca te-am ajutat

| andreea25_8864 a răspuns:

Pai : blugi vreo 2 perechi tricouri cu maneca scurta si lunga (poti sa iti iei maxim 2-3), pantaloni scurti o pereche, maieu diferite culori (maxim 3), sandale, adidasi, balerini, bolero sau un pulover, sau o rochie vaporoasa si fusta de blugi sau altfel... cam atat sper ca te-am ajutat

| facebook01 a răspuns:

Am auzit ca toata vara nu va fi pic ploaie si eu zic sa iti iei diferite tinute exemplu: 1. un tricou cu pantaloni scurti 2.o rochie 3. o fusta cu un maieu 4.un tricou cu fusta si vezi si tu cum le asortezi. Vacanta placuta!

| CoolGirlMary a răspuns:

Ia asa:
1.o pelerina de ploaie
2.doua tricouri
3.pantaloni lungi(o pereche)
4. pantaloni scurti(doua perechi)
5.sandale
6.adidasi
7.o fusta
8.o rochie de seara
Cam atat draga mea