| anonim_4396 a întrebat:

stiti cumva daca in Bacau se vand figurine anime? Daca da, unde? Si daca nu, puteti sa-mi spuneti un site unde se vand figurine in Romania, imi plac mult anime-urile mai ales Fairy Tail...dar merge orice figurina anime.Multumesc frumos. FUNDA

Răspuns Câştigător
| TraficantDeServetele a răspuns:

Http://www.figurina.ro/despre-noi.php

Gasesti aici! Am comandat si eu o figurina si a venit prin posta in 3 zile, sau curier rapid in 24 ore dar acolo platesti 15 lei in plus
Funda, domnisoara :3?

| IWachYouFromTheDarkness a răspuns (pentru TraficantDeServetele):

Multumesc frumos, domnule! dar am o intrebare iti plac anime-urile?

| TraficantDeServetele a răspuns (pentru IWachYouFromTheDarkness):

Da, imi plac chiar daca am 19 ani laughing Ma uitam de cand eram mic

3 răspunsuri:
| Amiira a răspuns:

Magazin otaku pentru fanii anime si manga romani, http://cihaya.ro