| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Tocmai ce am dat o comanda pe About You, și acum am văzut că la ora 21, expediția a fost preluată de Fan Courier, ce credeți? Coletul îmi va veni mâine? Scrie că estimarea ar fi pe 24-25. dar sâmbăta nu cred că lucrează ei

6 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Probabil va sosi

| raMLesS a răspuns:

Ba e posibil sa lucreze, pe mine m-au sunat si sambata, chiar si duminica.
Acum depinde de unde a fost preluat, cel mai probabil e in depozit si o sa ajunga la Bucuresti, si d-aici pleaca spre tine.
O sa te anunte prin mesaj oricum.

| aleexkdos90 a răspuns (pentru raMLesS):

Scrie că hub-ul fan Courier a plecat din București spre hub-ul de destinație la ora 21. so am văzut că cam 4 -5 ore ar fi. e posibil sa vină mâine?

| raMLesS a răspuns (pentru aleexkdos90):

Da, ei lucreaza si sambata.

| aleexkdos90 a răspuns (pentru raMLesS):

Mâine e vineri, deci ar putea veni?

| raMLesS a răspuns (pentru aleexkdos90):

O sa vezi, oricum ei iti dau mesaj, funda?