| Maaria a întrebat:

Va rog dati-mi si mie niste sfaturi pentru a ma ingrasa, deoarece sunt prea slaba pentru varsta mea, iar eu imi doresc de multa vreme sa ma ingras dar nu reusesc. Multumesc!
Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| sellyz a răspuns:

Daca nu esti genu nu te poti ingrasa cu carnelaughingeu nu iti recomand sa te ingrasi deoarece odata ce depui pe time nu te mai poti oprii pana nu ajungi grasa tare.grasimea nu inseamna sanatate! cei slabi sunt intotdeauna mai sanatosi decat cei grasi.eu iti recomand sa mananci bine pentru a fi alimentata corespunzator, mancare cat mai diversificata si sa consumi multe fructe.mancarea nesanatoasa iti afecteaza sanatatea si poti face colesterol si alte boli oribile. funda?

| Maaria explică (pentru sellyz):

Eu totusi as vrea sa ma mai ingras macar putin, deoarece nu imi place corpul meu si multe persoane isi bat joc de felul in care arat iar eu plang de fiecare data, nu pot sa ma abtin

5 răspunsuri:
| AstaMik2 a răspuns:

Da imi pare rau si eu am problema asta, dar nu ma deranjeaza, daca nu reusesc sa mai ingras asta e

| Maaria explică:

Scuzati-mi categoria am pus din greseala nu am vazut bine.

| pichangaful a răspuns:

Mananca mai mult si incearca sa faci sport sa dezvolti musculatura, altfel nu iti va placea sa fi grasa, te asigur happy

| daiana99 a răspuns:

Pai mancanca multa multa carne.mai mananca si mancare de la fast food de ex saorma hamburger hot dog etc. cu placere.