| sorinikfrumy a întrebat:

Am vazut ca multe fete pe YouTube au diferite clipuri cu produsele de la Lady's. Unele spun ca sunt ieftine si bune, iar altele zic ca sunt proaste.Voi ati cumparat? Cum vi se par?

1 răspuns:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, tu daca ai fi in locul acelor fete care fac reclama, la un anumit produs, pentru ce ii face reclama oare? Ca sa injoseasca produsul? Tu ai injosi un produs cand ai sti ca esti bine platit? Eu nu prea am incredere in reclame de nicaieri.