| despina17 a întrebat:

Buna va rog e urgent
as vrea sa comand de pe ebay ati mai comandat a fost totul ok cum ati vrut? ati platit cand va venit coletul? se percep taxe de curierat?

6 răspunsuri:
| MarianAlex112 a răspuns:

Colet acasa platit ramburs

| Blink182 a răspuns:

Totul e ok, numai ca dureaza mult pana vine coletul avand in vedere ca vine din America.

| SasNetRomania a răspuns (pentru Blink182):

Ce america prietene? majoritatea china! depidne de vanzator laughing!
@despina17 daca comanzi de la omenii cu calificative peste 98% este ok sunt de incredere. atentie, sa ai un paypal activ si sa scrie FREE SHIPPING.

| Andreutza1818 a răspuns:

Hey! De ce nu comanzi de pe eMAG? Adica e acelasi lucru cu eBAY...Doar ca eBAY e varianta americana si eMAG e romaneasca....eu iti recomand eMAG! Coletul de la eMAG vine in 24 de ore(asa scria pe site) si este de incredere+la primirea coletului te lasa sa il desfaci si sa verifici daca e OK. :*

| despina17 explică (pentru Andreutza1818):

Mersi mult dar eu ma aflu in Grecia pot comanda?

| Andreutza1818 a răspuns (pentru despina17):

Asta chiar nu stiu... poti sa ii suni pe cei de la eMAG(nr. de tel e pe site)si sa intrebari fara nici o problema...vor fi bucurosi sa te ajute! Pa!
:*