| kissp a întrebat:

Va rog mult, idei de cadou majorat pentru o fosta colega din generala...eu am avut prima majoratul si mi-a adus cadou...la fel trebuie sa fac si eu. Cu bani as fi scapat mult mai usor big grin

4 răspunsuri:
| HermioneLove a răspuns:

Buna! Da este adevarat ca ar fi fost mult mai usor sa-i dai bani dar daca ea ti-a adus cadou la fel trebuie sa faci si tu! Ce zici daca ai face cadou ceva rochie de vara, un tricou, sau ceva trusa de make-up cred ca ar fi dragut! Ai putea face un album frumos in care sa pui poze cu voi si cu colegii!
Un lantisor, bratara etc. Sper ca te-am ajutat! Succes! Funditica? puppy dog eyes

| ilya18 a răspuns:

O bijuterie personalizata, ieftina dar iesita din comun http://www.cadouridedragoste.ro/bijuterii-personalizate.php

| elyr a răspuns:

Eu cumpar de pe mydecogift.ro sunt cadouri ieftine si inedite.

| RenyRenataReni a răspuns:

Eu as zice sa dai bani.insa, daca ea ti-a adus cadou asa trebuie sa faci si tu...Ce zici de un lantisor de aur si poate inca ceva? eu asa am dus odata la o prietenahappy
Funda?