| anonim_4396 a întrebat:

Https://cumparapid.ro/......ps?/casti/ Credeți că sunt bune, chiar dacă nu sunt ca airpods?
Adica eu consider că airpods urile de fapt pun la vânzare numele firmei, nu produsul propriu zis. Nu vreau să dau 900 lei pe niste casti. Nu consider că merita.
Daca nu sunt bune acestea, pe care mi le recomandați si de pe ce site le pot cumpara?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu! Poate ca sunt bune, poate ca nu dar la fel pot fi si astea: http://bit.ly/2O70hkQ
Mai mult: nu te costa nimic transportul si sunt ieftine. Eu cumpar multe produse de la ei si daca nu sunt bune poti face reclamatie si-ti dau banii inapoi. Eu am patit-o si mi-au dat banii in 3-4 zile desi ei zic de 14 zile (perioada). Si invata-te sa folosesti prescurtatoare de link de tip bitly. Link-urile care incep cu Https nu se pot reda corect si trebuie sa faci niste artificii. Cine nu se pricepe nu reuseste sa vada ce pui tu.

| GabiDumitrescu a răspuns:

AirPods sunt niste mizerii. Replicile sunt cam la acelasi nivel de execrabilitate. Ia frumos niste casti cu fir bune la 100-120 RON si iesi mult mai bine.