| ana112233 a întrebat:

Buna TPU...Nu stiu ce cadou sa-i iau prietenei mele cele mai bune..Adica i-am facut o chestie cu "52 de lucruri pe care le iubesc la tine".vreau sa-i iau sau sa-i fac ceva mai special, dar nu stiu ce. Aveti ceva idei? Mersi muult!

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Wow, si chiar ai gasit 52? big grin Poate afli ceea ce ii lipseste, si atunci cadoul va fi si util si mult dorit. happy

2 răspunsuri:
| Maria2012Jade a răspuns:

Pune toate pozele cu voi doua intr-un album, si in dreptul fiecarei poze incearca sa spui cate un status. big grin

| Teodoraa6 a răspuns:

Inrameaza o poza comica cu voi sau personalizeaza o perna cu o poza draguta/amuzanta cu voi.