| rebela85 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Alcatel One-Touch 991, de la Orange.Dar se poate cumpara si fara abonament? adica cash...si cat ar costa? Am vazut pe net diferite preturi iar pe site-ul de la Orange arata doar la abonament pretul...ce stiti?happy

5 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Pretul acelui telefon este 300 ron...mergi la ei si intreaba happy Daca e mai mult de atat, evident ca nu merita.

| anonima17 a răspuns:

Costa 109 euro, chiar azi am intrat la Orange si l-am vazut

| rebela85 explică (pentru anonima17):

Da... si ma enerveaza faptul ca la Orange se vinde doar la abonament telefoane! Nu l`am mai cumparat, nu imi convine sa platesc 2 ani pretul lui dublu...Si mi-am cumparat din Altex un Allview P5-Mini! E super telefonul, are camera frontala, camera are 5 mp, e duos sim, android.E foarte tare! Chiar imi place happy oricum mersi mult ca mi-ai zis!:*

| anonima17 a răspuns (pentru rebela85):

Si Allview la ce pret l-ai cumparat?happy

| rebela85 explică (pentru anonima17):

Allview P5-Mini 590 lei. Allview P5 era 800 lei.